ATV Frekans

Türksat ATV Frekansı, ATV Frekans Güncel 2014 2015 Türksat 4A uydusu

1993 yılında Dinç Bilgin tarafından hayat verilen televizyon kanalı bir dönem yayınladığı dizilerle dizi denilince akla ilk gelen kanallardan biri olmuştur. Kanal, 2002 yılında Ciner Gruba, 2007 yılında ise Çalık Holding’e satılarak el değiştirmiştir. genel merkezi Türkiye’de bulunan ulusal televizyon kanalı, tüm Avrupa tarafından da izlenebilmektedir.

atv
İki kez el değiştiren kanal, yayınladığı programlar ile Türk televizyonculuk tarihinde iddiasını sürdürmeye devam etmektedir. 24 Nisan 2011’e kadar SD yayını yapan atv, bu tarihten itibaren yüksek çözünürlüklü gösterim yapmaya başlamıştır. Bununla birlikte ilk HD haber bülteni yayınlayan kanal olma özelliğini de elinde tutmaktadır. Tüm programlarında yüksek çözünürlük özelliği olan atv, ayrıca bazı yerli ve yabancı dizi ve filmleri de HD olarak izleyicisiyle buluşturmaktadır.

Kanal şimdiki haline gelene kadar üç kez logo değiştirmiştir. Kanalın yeni yayın dönemindeki programları izleyiciler tarafından merakla beklenmektedir.

Dikkat !: 18 Eylül 2014 Tarihi İtibariyle Bu Kanal Türksat 4A Uydusunda Yeni Frekansına Geçmiştir.

Türksat 4A Yeni Frekans Bilgileri Kanal Listesi İçin Tıklayınız

Kamagra ripristina il processo naturale e normale che si verifica all’eccitazione sessuale, ma aiuta anche ad aggiustare il lavoro del sistema nervoso centrale. Se sei affetto da un problema come la disfunzione erettile o l’eiaculazione precoce, consultate il vostro medico prima di usare il Farmaco Levitra + Levitra. La disfunzione erettile si verifica nel 52% degli uomini di età compresa tra 40 e 70 anni, potrebbero presentarsi anche altre conseguenze, Vardenafil è un farmaco affidabile e riconosciuto per il ripristino dell’erezione. Per fortuna con il Lovegra è facile riprendere la potenza e curare il disturbo dell’impotenza in veloce ed anche non costoso.

ATV Frekansı İle İlgili Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir