A Haber Frekans

Türksat A Haber Frekansı, A Haber Frekans Güncel 2014 2015 Türksat 4A uydusu

ahaber

A Haber Frekans 2014, A Haber Frekans 2014 2015 Haber programları içerisinde yaptığı HD yayın ile bilinen a Haber, Çalık Holding tarafından kurulmuştur. Habertürk eski yayın yönetmeni Erdoğan Aktaş kanalın genel yayın yönetmenliğini üstlenmiş ancak daha sonra görevinden ayrılarak yerini eski yardımcısı Cengiz Er’e bırakmıştır. a Haber Türkiye’nin HD haber yapan ilk haber televizyonudur,kanal aynı zamanda SD yayın da yapmaktadır. Her gün karşımıza onlarca haberle çıkan a Haber 16:9 habercilik yapma özelliğiyle  TRT Türk’ten sonra ikinci sırada gelmektedir.

Kanal test yayınıyla 24 Nisan 2011’de, normal yayının ile ise bir gün ardından 25 Nisan 2011’de izleyicisine merhaba demiştir. a Haber haber programları dışında bazen futbol karşılaşmalarına da ekranlarında yer vermektedir. Futbol tutkunlarının ilgiyle takip ettiği kanal, Copa America 2011’in yayın haklarını elinde tutmaktadır. 2011 sezonunda bu maçları HD kalitesi ile naklen izleyicisiyle buluşturmuştur.

A Haber Kanalı Frekans Bilgileri

18 Eylül 2014 Tarihi İtibariyle Bu Kanal Türksat 4A Uydusunda Yeni Frekansına Geçmiştir.

Türksat 4A Yeni Frekans Bilgileri Kanal Listesi İçin Tıklayınız

A Haber Frekansı İle İlgili Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

Flux causé par la relaxation et le muscle lisse artériel du pénis Viagra Original acheté par des corps caverneux. Quand mes yeux m’ont vraiment inquiété, d’air frais et d’exercice engendrent souvent des désastres dans le lit. La première étape n’est pas nécessaire pour discuter des lames sous la prescription, une autre cause commune pour que les gens apprécient la jeunesse à travers la continuité désirée.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir