Bir mıh bir nal kurtarır, bir nal bir at kurtarır Atasözünün Anlamı

Bir mıh bir nal kurtarır, bir nal bir at kurtarır Anlamı ve Açıklaması:

Küçük ve kıymetsiz gördüğümüz şeyler zaman gelir çok önem kazanır ve büyük iş görebilir. Küçük bir somun parçası yüzünden bir dikiş makinesinin çalışmaması, işlerin yatması mümkündür. Bu sebeple herhangi bir nesne, iş ya da olayı küçük görmeyip önemle ele almak gereklidir.

_______________________________________________

Bir mıh bir nal kurtarır, bir nal bir at kurtarır atasözünü haklı kıldıran başınızdan geçen bir olayı ya da hikaye ve kompozisyonları aşağıdan anında bizlerle paylaşabilirsiniz. Lütfen yorum ve paylaşımlarınızı eksik etmeyin ….

Bir mıh bir nal kurtarır, bir nal bir at kurtarır ne anlama gelir, Bir mıh bir nal kurtarır, bir nal bir at kurtarır ne demektir anlamı , Bir mıh bir nal kurtarır, bir nal bir at kurtarır atasözünün açıklaması , Bir mıh bir nal kurtarır, bir nal bir at kurtarır Atasözünün Hikayesi , Bir mıh bir nal kurtarır, bir nal bir at kurtarır atasözü ile ilgili Kompozisyon Makale ve Yazılar

“Bir mıh bir nal kurtarır, bir nal bir at kurtarır Atasözünün Anlamı” üzerine 10 yorum

  1. öğretmen bunun az daha uzununu yazdırmıştı ama bitek bu kadarını bulabildim. O yüzden bunu yazdım defterime. 5. sınıfa gidiyorum umarım öğretmen beğenir. Bu arada fena değil yani :)

  2. bence çok güzel olmuş ben 5. sınıfım öğretmenler uzun istiyodu bu biraz kısa olmuş.bu yazıda emeği geçmiş kişi veya kişilere çok teşekkür ediyorum.

  3. çok güzel olmuş çok saolun bunu yazdığınız için teşekkürler sevgiler saygılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir