5. Sınıf Din Kültürü Yazılı Soruları İndir

5. Sınıf Din Kültürü Yazılı Soruları sizler için sayfamızda. Aşağıdan Din Kültürü 5. sınıf yazılı soruları indirebilirsiniz. Brown Corpus, LOB Corpus (1960’ların İngilizcesi İngilizcesi), Kolhapur (Hintçe İngilizce), Wellington (Yeni Zelanda İngilizcesi), Australian Corpus of English (Avustralya İngilizcesi), Frown Corpus’un (1990’lı yılların başında) benzer şekilde yapılandırılmış korporanın bir numarasını da üretti. Amerikan İngilizcesi) ve FLOB Corpus (1990’lar İngiliz İngilizcesi). Diğer kurumlar, birçok dili, çeşidi ve modu temsil eder ve International Corpus of English’i ve 1990’larda yayıncıların, üniversitelerin bir konsorsiyumu tarafından yaratılmış olan, 100 milyon kelimelik sözlü ve yazılı metinlerin bulunduğu British National Corpus’u içerir ( Oxford ve Lancaster) ve İngiliz Kütüphanesi. Günümüzün Amerikan İngilizcesi için Amerikan Ulusal Corpus’u üzerinde çalışma durdu, ancak 400 milyonun üzerinde kelime olan Çağdaş Amerikan İngilizcesi Corpus’u (1990’dan bugüne) bir web arayüzü aracılığıyla kullanıma sunuldu.

5. Sınıf Din Kültürü Yazılı Soruları İçin Tıkla

Yazılı olarak kullanılan ilk bilgisayarlı sesli harfler, 1971 yılında Montreal Fransız Projesi tarafından inşa edildi. [5] Shana Poplack’ın Ottawa-Hull bölgesindeki daha geniş Fransızca konuşma metnine ilham veren bir milyon kelime içeriyordu. [6]

Bu canlı dillerin yanı sıra, bilgisayarlı korpora da eski dilde metinlerin koleksiyonlarından yapılmıştır. Örneğin, 1970’lerden beri geliştirilen, her maddenin yedi seviyeli sözdizimi seviyesini temsil eden grafiklerle ve her bölüm yedi bilgi alanı ile etiketlendiği İbrani İncil’in Andersen-Forbes veritabanıdır. [7] [8] Kuran Arapça Yazı, Kuran’ın Klasik Arapça dili için açıklanmış bir korstur. Bu, morfolojik bölütleme, konuşmanın parçası parçası etiketleme ve bağımlılık dilbilgisi kullanılarak yapılan sözdizimsel analizini içeren çok sayıda katman katmanına sahip yeni bir projedir. 5. sınıf Din Kültürü yazılı soruları indir yeni yazılı soruları Din Kültürü 5. sınıflar için hazırladık.

Saf dilsel sorgunun yanı sıra, korpus dilbilim, hukuk metinlerinin korpus verileri ve araçlarını kullanarak anlamasını isteyen yeni hukuk disiplini ve corpus dilbilimi gibi diğer akademik ve mesleki alanlara da uygulanmaya başlamıştı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir